Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Królowa Górna

Leśniczy Tadeusz Kiełbasa e-mail: tadeusz.kielbasa@krakow.lasy.gov.pl
784 052 516

Ptaszkowa 825
33-333 Ptaszkowa

 

Wyświetl mapę dojazdu

 

Leśnictwo Bogusza

Leśniczy Michał Mężyk, e-mail: michal.mezyk@krakow.lasy.gov.pl
609-090-452, 18-4456097

Królowa Górna 84
33-334 Kamionka Wielka

 

Wyświetl mapę dojazdu

 

Podleśniczy Bartosz Stein

e-mail: bartosz.stein@krakow.lasy.gov.pl

tel. 728-984-834

Leśnictwo Florynka

Leśniczy Sławomir Kieblesz, e-mail: slawomir.kieblesz@krakow.lasy.gov.pl
530-580-789, 18-4711727

Polany 
33-332 Florynka

Wyświetl mapę dojazdu

 

Leśnictwo Kamianna

Leśniczy Andrzej Bochenek, e-mail: andrzej.bochenek@krakow.lasy.gov.pl
728-356-173
 
33-332 Florynka 
 
 
Podleśniczy Andrzej Warcholak
e-mail: andrzej.warcholak@krakow.lasy.gov.pl
tel. 728-356-175

Leśnictwo Berest

Leśniczy Władysław Wardęga, e-mail: wladysław.wardega@krakow.lasy.gov.pl
609-090-746, 18-471-52-76
Stara Droga 13
33-380 Krynica
 
 
Podleśniczy Paweł Kieblesz
e-mail: pawel.kieblesz@krakow.lasy.gov.pl
tel. 728-357-443

Leśnictwo Kotów

Leśniczy Jerzy Gadzina, e-mail: jerzy.gadzina@krakow.lasy.gov.pl
537-926-666
Łabowa 269
33-336 Łabowa
 

Podleśniczy Roman Kroczek
e-mail: roman.kroczek@krakow.lasy.gov.pl
tel. 609-091-381, 18-471-10-56

 

 

Leśnictwo Roztoka Wielka

Leśniczy Krzysztof Skraba, e-mail: krzysztof.skraba@krakow.lasy.gov.pl
609-091-485, 18-471-10-21
Nowa Wieś 114
33-336 Łabowa
 

Podleśniczy Adam Kiklica
e-mail: adam.kiklica@krakow.lasy.gov.pl
tel. 883-307-310
 

 

Leśnictwo Nowa Wieś

Leśniczy Piotr Pasek, e-mail: piotr.pasek@krakow.lasy.gov.pl
609-091-497, 18-471-10-26
Nowa Wieś 139
33-336 Łabowa
 
 
Podleśniczy Daria Gryzło-Gumulak
e-mail: daria.gryzlo@krakow.lasy.gov.pl
tel. 728-356-176

 

Leśnictwo Łabowa

Leśniczy Mateusz Latoń, e-mail: mateusz.laton@krakow.lasy.gov.pl
728-966-481
Łabowa 43 
33-335 Łabowa
 

Podleśniczy Radosław Zawada
e-mail: radoslaw.zawada@krakow.lasy.gov.pl
tel. 570-415-556

 

Leśnictwo Feleczyn

Leśniczy Michał Popiela, e-mail: michal.popiela@krakow.lasy.gov.pl
609-091-746, 18 471-12-83
Składziste 16 
33-336 Łabowa
 
Podleśniczy Czesław Ormanty
e-mail: czeslaw.ormanty@krakow.lasy.gov.pl
tel. 609-091-537

 

Leśnictwo Barnowiec

Leśniczy Paweł Ormanty, e-mail: pawel.ormanty@krakow.lasy.gov.pl
609-091-592, 18-446-79-43
Frycowa 249
33-335 Nawojowa
 

Podleśniczy Marek Kołacz
e-mail: marek.kolacz@krakow.lasy.gov.pl
tel. 784-018-170

 

Leśnictwo Homrzyska

Leśniczy Zbigniew Kwoka, e-mail: zbigniew.kwoka@krakow.lasy.gov.pl
609-091-673, 18-445-71-53
ul. Jaworzyńska 16
33-300 Nowy Sącz
 

Podleśniczy Andrzej Kuźma
e-mail: andrzej.kuzma@krakow.lasy.gov.pl
tel. 728-356-178

 

Gospodarstwo Szkółkarskie Feleczyn

Leśniczy Mariusz Kotlarski, e-mail: mariusz.kotlarski@krakow.lasy.gov.pl
784-018-173, 18-471-12-17
Łabowa 43
33-336 Łabowa