Lista aktualności Lista aktualności

WYNIKI XV KONKURSU PLASTYCZNEGO

XV Konkurs plastyczny rozstrzygnięty. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami prac komisji konkursowej.

WYNIKI XV KONKURSU PLASTYCZNEGO

Temat pracy: „Pożyteczna rola owadów w lesie”

Kategoria I: dzieci przedszkolne

I miejsce:      Katarzyna Kmak, 6 lat; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej

II miejsce:      Pola Latoń, 5 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej-Przedszkole

III miejsce:      Artur Żuchowicz, 5 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej-Przedszkole

 

Wyróżnienia:

Anna Mastalerz, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu

Olimpia Zielińska, 5 lat;  Szkoła Podstawowa w Łabowej-Przedszkole

Filip Dobosz, 6 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej-Przedszkole

Kacper Gurba, 5 lat Szkoła Podstawowa w Łabowej-Przedszkole

Karol Velarde Vasquez, 6 lat; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej-Przedszkole

Anna Velarde Vasquez, 4 lata; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej-Przedszkole

 

Kategoria II:   dzieci szkół podstawowych - klasy I-III

I miejsce:       Wiktoria Frączek, 9 lat; Szkoła Posdtawowa w Łabowej

II miejsce:       Zuzanna Ruman, 9 lat; Szkoła Podstawowa w Czaczowie

III miejsce:         Bartłomiej Sulicz, 10 lat; Szkoła Podstawowa w Maciejowej

 

Wyróżnienia:

Adam Rogóż, 9 lat; Szkoła Podstawowa w Maciejowej

Julia Ruman, 10 lat; Szkoła Podstawowa w Czaczowie

Kacper Ruman, 9 lat; Szkoła Podstawowa w Czaczowie

Aleksandra Orzechowska, 10 lat; Szkoła Podstawowa w Maciejowej

Piotr Słaby, 3 klasa; Szkoła Podstawowa w Maciejowej

Katarzyna Stachoń, 1 klasa; Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu

Hanna Stachoń, 3 klasa; Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu

Szymon Kmak, 2 klasa; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej

Emila Izworska, 9 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej

Oliwia Dobosz, 10 lat; Szkoła Podstawowa w Maciejowej

Agnieszka Złocka, 9 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej

Igor Wątor, 9 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej

Natalia Sołtys, 10 lat; Szkoła Podstawowa w Maciejowej

Gabriela Głąbińska, 10 lat; Szkoła Podstawowa w Czaczowie

 

Kategoria III:   dzieci szkół podstawowych - klasy IV-VI

I miejsce:       Dominika Ruchałowska, 6 klasa; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr  1 w Ptaszkowej

II miejsce:       Edyta Siedlarz, 5 klasa; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Ptaszkowej

III miejsce:        Gabriela Michalik, 5 klasa; Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Ptaszkowej

 

Wyróżnienia:

Karolina Czyżycka, 11 lat; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej

Bartosz Szyszka, 11 lat; Szkoła Podstawowa we Florynce

Julia Garncarczyk; 11 lat Szkoła Podstawowa w Homrzyskach

Nikodem Duda, 5 klasa; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej

Anna Baran, 13 lat; Szkoła Podstawowa we Frycowej

Aleksandra Poręba, VI klasa; Szkoła Podstawowa w Boguszy

Oliwia Sekuła, IV klasa; Szkoła Podstawowa we Florynce

Julia Siedlarz, 5 klasa; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej

Aleksandra Zaczyk, 5 klasa; Szkoła Podstawowa nr 1 w Ptaszkowej

Jakub Gomułka, 12 lat; Szkoła Podstawowa we Frycowej

 

Kategoria IV:   młodzież szkół podstawowych - klasy VII-VIII i gimnazjum

I miejsce:       Julia Zaprzelska, 13 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej

II miejsce:       Martyna Jędrusik, 16 lat; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej

III miejsce:        Anna Kubisz, 15 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej

 

Wyróżnienia:

Patrycja Janiczek, 15 lat; Szkoła Podstawowa w Królowej Górnej

Angelika Wójtowicz, 15 lat; Szkoła Podstawowa w Łabowej

Wiktor Ciureja; 18 lat; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu

Arkadiusz Czyżycki, 17 lat; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu

Kamila Jasińska, 19 lat; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu

Dawid Szczecina, 19 lat; Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu

Julia Litawa, 7 klasa; Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ptaszkowej

Dominik Siedlarz, 3 klasa; Gimnazjum w Królowej Górnej

 

Dziękujemy wszystkim autorom prac  za udział w konkursie, ich zaangażowanie, pomysłowość oraz zaprezentowanie swoich zdolności plastycznych. Opiekunom dziękujemy za rozpowszechnienie informacji  o konkursie wśród  dzieci i młodzieży oraz za zmobilizowanie swoich podopiecznych. Spłynęło do nas łącznie około 150 prac. Wybór najlepszych dzieł plastycznych przysporzył komisji konkursowej niemało kłopotu.

Serdecznie gratujemy zwycięzcom i wyróżnionym, natomiast wszystkich uczestników konkursu oraz ich opiekunów zapraszamy w dniu 6 czerwca 2019 r. (czwartek) do uroczyska FELECZYN (Łabowa) na wiatę edukacyjną na  uroczyste wręczenie nagród autorom najlepszych prac oraz ciepły posiłek.

UWAGA !!! Z powodu ważnych  względów organizacyjnych Nadleśnictwo Nawojowa zmienia porę wręczenia nagród  na godzinę 900