Lista aktualności Lista aktualności

Przedłużamy zapisy do 12.05.19 !!! VI Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem

Drodzy Biegacze i Biegaczki ! Uruchomiony został formularz zgłoszeniowy na VI edycję Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem - zapraszamy serdecznie do zapisów !!

    Nadleśnictwo Nawojowa już dzisiaj zaprasza wszystkich zwolenników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, aktywnych biegaczy, osoby które chcą zadebiutować w dziedzinie biegów na kolejną edycję Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem, która odbędzie się 18 maja 2019 (sobota).  Zachęcamy do rezerwacji terminu w Państwa kalendarzach zajęć i imprez.

    Tegoroczna edycja ma wymiar charytatywny. Dzięki Waszem wielkim sercom przyczyniliśmy się do pomocy Wojtusiowi Polańskiemu z Uhrynia, choremu na nerwiaka zarodkowego współczulnego. Właśnie otrzymaliśmy informację, że potrzebna na leczenie tego chłopca kwota została już uzbierana. W związku z tym bardzo prosimy aby wpisowe w formie darowizn (min.40 zł - biegi 10 i 5 km oraz min. 15 zł - biegi dzieci) od dzisiaj wpłacać na rzecz pomocy innego bardzo ciężko chorego małego mieszkańca gminy Łabowa - Tobiaszka z Roztoki. Dziecko cierpi na trudnego w leczeniu nowotwora mózgu .

Opłaty startowe uiszczane będą jako darowizna na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”, która koordynuje pomoc powrotu do zdrowia małego Tobiaszka. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest wniesienie darowizny w kwocie co najmniej 40 zł na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba na rachunek: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 z dopisikiem: 2122 pomoc dla Tobiaszka Barana, imię i nazwisko zawodnika. Pamiętajmy, że dla tego doświadczonego przez los malca liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc finansowa. Im liczniej staniemy w dniu 18.05.2019 r. na bramie START/META tym bardziej pomożemy Tobiaszkowi zrealizować jego dziecięce marzenia. Mamy nadzieję, że cel charytatywny imprezy pozwoli Wam przedłożyć udział w VI Leśnym Biegu Pszczelim Szlakiem ponad inne zaplanowane w tym dniu zajęcia i obowiązki.

     Zapisów (do 12.05.2019 r.!!!) można dokonać klikając w linki: https://dostartu.pl/vi-lesny-bieg-pszczelim-szlakiem-v3234.pl.html (dotyczy biegów na 5 i 10 km) lub https://dostartu.pl/vi-lesny-bieg-szlakiem-pszczelim-biegi-towarzyszace-dzieci-i-mlodziezy-v3236.pl.html (dotyczy biegów dla dzieci i młodzieży).

Pamiętajcie, że w pokonaniu choroby Tobiaszka liczy się również czas, dlatego zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa w zawodach i uiszczania opłat na konto fundacji jak najszybciej !!!

    Na wszystkich uczestników jak co roku czekają miłe upominki, natomiast dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Trasa tegorocznej edycji biegu podobnie jak w roku ubiegłym będzie wyznaczona ze STARTEM i METĄ przy wiacie na Feleczynie (leśnictwo Feleczyn, powyżej gospodarstwa szkółkarskiego FELECZYN). Szczegóły organizacyjne podane są w załączonym poniżej Regulaminie biegu.

Proszę potraktować informację zawartą w Regulaminie biegu dotycząca pomocy Wojtusiowi Polańskiemu za nieaktualną! Od dzisiaj pomagamy Tobiaszkowi Baranowi !!!