Lista aktualności Lista aktualności

V Leśny Bieg Pszczelim Szlakiem - rejestracja

DRODZY BIEGACZKI I BIEGACZE !! Ruszyły zapisy na V edycję Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem. Zapraszamy wszystkich sympatyków Leśnego Biegu Pszczelim Szlakiem oraz zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu do zgłaszania udziału w wydarzeniu.

Rejestracji można dokonać elektronicznie na stronie http://orientharper.pl/?cmp=entries&action=entryList&id=28 lub http://orientharper.pl/felczyn2018. Wypełniając formularz proszę pamiętać o wyborze właściwego dystansu, który chcemy pokonać w biegu. Szczegóły dotyczące organizacji biegu i zasad zgłaszania się zawodników zawarte są w regulaminie załączonym poniżej. Przypominamy, że w tym roku zmieniliśmy lokalizację tras i zawody rozgrywane będą na uroczysku FELECZYN (wiata Feleczyn powyżej Gospodarstwa Szkółkarskiego Feleczyn). Ponadto zorganizowany będzie bieg na dystansie 5 000 m, aby podnieść atrakcyjność wydarzenia i zapewnić szerszy wybór długości tras.

Mapki z planami tras oraz drogami dojazdu, parkingami i zapleczem, a także wielkość sumy przewyższeń na dystansach 5000 m i 10 000 m udostępnimy Państwu do dnia 30.04.2018 r.

Dla wszystkich uczestników biegów przygotowujemy atrakcyjne pakiety startowe (logowane ręczniki, saszetki-pasy biegowe, gadżety pszczelarskie, gadżety edukacyjno-promocyjne), które spakowane będą do logowanej bawełnianej torby. Ponadto każdy uczestnik zostanie udekorowany woskowym medalem dedykowanym na tę okoliczność.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w biegu!